ABOUT US

About us

Posláním mediální skupiny EURONOVA GROUP je zajišťování širokého portfolia v oblasti mediálních služeb. Nabízíme přípravu a zpracování integrované kampaně. Připravíme Vám komplexní a propojenou nabídku pro realizaci reklamních kampaní, a to díky celoplošnému zásahu cílových skupin klientů v celé České republice.

Jsme největší mediální poskytovatel na západě Čech. Disponujeme vlastní sítí reklamních ploch. V roce 2014 jsme spojili dvě největší sítě reklamních billboardů, společnosti EURONOVA & PARTNERS a W & P, patřící do německého mediálního koncernu Heriberta Wühra. Díky tomuto spojení vnikla největší síť reklamních ploch přesahující Karlovarský a Plzeňský kraj. V těchto dvou krajích disponujeme více jak 670 reklamními billboardy ve standardu euroformátu.

Naší předností je především kvalita ploch, pozorný výběr nových lokalit našeho expanzního oddělení, exkluzivita, profesionální servis a účinnost realizovaných kampaní.
Součástí našeho přístupu ke klientům je vždy schopnost a vstřícnost při hledání nových a netradičních možností vedení reklamní kampaně.

Naši key accounti o Vašich potřebách přemýšlí a s maximálním úsilím Vám nabídnou kompletní řešení. Poradenství poskytujeme zdarma. Plánování kampaně je součástí bezplatného servisu, který získá každý náš klient.

Mediální skupina EURONOVA GROUP podnikatele Radka Nováka se rozšiřuje velmi dynamicky od roku 2013, kdy se její součástí stal zpravodajský portál www.plzen.cz. V roce 2014 se společnost stala vlastníkem mediální skupiny reklamní agentury W&P a spojila dvě největší reklamní sítě billboardů v jednu společnost. O rok později, v roce 2015, pak mediální skupina připojila reklamní agenturu Korekt. Součástí mediální skupiny je i polygrafická výroba, která poskytuje služby v oblasti flexo tisku a digitálního velkoformátového tisku Tiskárna Euronova.

V květnu 2016 podepsala mediální skupina EURONOVA GROUP kontrakt s vlastníkem televize Plzeňská 1 a získala tak většinový podíl. Ziskem podílu ve společnosti se podařilo vytvořit silnou skupinu, která má dominantní pozici na trhu v Západních Čechách. Jedním z prvních kroků v televizním vysílání byla změna názvu televize na Plzeň TV a spojením televizní stanice se zpravodajským portálem Plzen.cz. Dalším krokem pak byl vývoj mobilní aplikace pro Plzeň TV a rozšíření televizního terestrického vysílání o internetové. Mobilní aplikace Plzeň TV je dostupná jak v prostředí Android tak Apple.  Společnost již od počátku plánovala rozšiřování svých aktivit a v uplynulých letech se podařilo uskutečnit klíčové akvizice pro rozvoj svých služeb. V této strategii samozřejmě EURONOVA GROUP hodlá i nadále pokračovat.

Součástí mediální skupiny EURONOVA GROUP se koncem roku 2016 stala také reklamní divize agentury
WEST MEDIA s.r.o. Část společnosti se nyní transformuje do nově vzniklé společnosti
WEST MEDIA COMMUNICATION s.r.o.
WEST MEDIA patřila mezi nejstarší reklamní agenturu operující na západě Čech. Nákup části této agentury je další akviziční aktivitou mediální skupiny EURONOVA GROUP. Do mediální skupiny EURONOVA GROUP k dnešnímu dni náleží již sedm společností včetně nové WEST MEDIA COMMUNICATION.

Contacts


Radek Novák

CEO
radek.novak@euronovagroup.com

Daniela Štíchová

Výkonná ředitelka
daniela.stichova@euronovagroup.com

Lukáš Hummel

Ředitel tiskárny
lukas.hummel@euronovagroup.com

Martina Křivancová

Ředitelka pro reklamu
martina.krivancova@euronovagroup.com

Jan Kolář

Ředitel výroby
jan.kolar@euronovagroup.com

Emilie Mižárová

Produkce
emilie.mizarova@euronovagroup.com

Tomáš Melč

Event marketing a nekomerce
tomas.melc@euronovagroup.com

Markéta Vorlová

Asistentka ředitele tiskárny
marketa.vorlova@euronovagroup.com

Markéta Krausová

Asistentka CEO
marketa.krausova@wandp.cz

Alena Königsmarková

Asistentka vedení společnosti
alena.konigsmarkova@wandp.cz

Mirka Kotlanová

Grafik
grafik@euronovagroup.com

Headquarters


Contact usServices


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ WEST MEDIA

© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2018