NEWS

PLZEN TV PLZEN CZ

NEWS

PLZEN.CZ se řadí k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším webovým portálům v kraji.
Působí jako zpravodajský a informační server se zaměřením na region. Přináší denní zpravodajství z dění v regionu a Plzně, ucelené informace z prostředí kultury, sportu a volného času. Jeho součástí je rovněž komplexní katalog firem z oblasti obchodu a služeb ve městě a jeho okolí, polední menu restaurací, kalendáře akcí a občanské inzerce.

Ze statistik velkých vyhledávačů vyplývá, že více než sedmdesát procent dotazů se váže na konkrétní místo a region. Je pochopitelné, že se nejvíce zajímáme o dění ve svém městě či okolí. Nejzajímavější alternativou inzerce pro firmy, které chtějí oslovit své klienty, je tedy portál www.plzen.cz, vzhledem k poměru cena/výkon.
Máte-li zájem inzerovat v našem městě s vysokou účinností a za vynikající ceny, kontaktujte nás.

Plzeň TV je nejmladší člen mediální skupiny Euronova Group.
Kvalitní zpravodajství a publicistika, efektivní kampaně prostřednictvím komplexního řešení.
Největší devizou naší společnosti je vlastní produkce, což z nás činí vysoce preferovaného partnera televizních stanic, videodistributorů, ale také majitelů a držitelů programových licencí. Těchto zkušeností a bohatého archivu využíváme při budování značky Plzeň TV. Pouze naše televize nabízí regionální vysílání , které mohou naladit opravdu všichni. Ostatní televize ve všech distribučních platformách nejsou. Na satelitu vysíláme v našem regionu jako jediní a je dobré vědět, že satelitně přijímá televizi téměř 1/3 všech domácností.

Contact usServices


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ WEST MEDIA

© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2018