PRINTING COMPANY

PRINTING COMPANY

 

Společnost realizuje projekt s názvem Rozšíření technologického vybavení společnosti
EURO NOVA & PARTNER´S spol. s r.o. Cílem projektu je pořízení nové výrobní technologie společnosti v oblasti polygrafie.
Na projekt je poskytována finanční podpora od Evropské Unie.

Tiskárna Euronova je vybavena nejmodernější technologií tisku i dokončujícího zpracování, což umožňuje dodat zakázku v nejvyšší možné kvalitě a v nejkratším možném termínu. Prvořadým cílem je maximální spokojenost zákazníka v poměru cena – kvalita, seriózní jednání a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Co nabízíme

Tisk na umělecké plátno

Populární způsob zpracování fotografií, který dodává uměleckou atmosféru. Ať už se jedná o černobílé zpracování nebo barevné. Dobře viditelná struktura plátna a dokonalá kvalita pořízená velkoformátovou UV tiskárnou tvoří živé barvy, jež navodí strukturu ručně malovaného obrazu.

Tisk fototapet s vlastním motivem

V současné době jsou tyto tapety do interiéru opět IN. Nabízíme unikátní možnost, jak si sami můžete vyzdobit stěny Vašeho domu či bytu. Stačí Vám pouze zvolit grafický motiv nebo jakoukoliv fotku dle uvážení a vybrat si tapetu s hladkým povrchem či reliéfem. Stačí zapojit fantazii a díky naší technologii si dopřejete Vámi navržený motiv nástěnné tapety.

Flexo tisk

Flexotisk je moderní tisková technologie využívaná převážně k výrobě obalových materiálů. Flexotisk využíváme pro velmi širokou paletu výrobků, a také pro mimořádně kvalitní tisk barevných reprodukcí. Umožňuje nejen potisk papíru, ale také plastových fólií nebo etiket. Naše technologie povoluje tisknout etikety v jedné až šestibarevné verzi.

Výroba obalů

Pro naše zákazníky zajišťujeme zakázkovou výrobu obalů z kartonu (POS/POP, stojany, obaly, atypická řešení z kartonu, apod.).

Velkoplošný tisk

Velkoplošný digitální tisk je v dnešní době nejrozšířenější tištěnou formou reklamy pro oslovení větší masy lidí. Vzhledem k velkým formátům je třeba, aby velkoplošný digitální tisk dosahoval té nejvyšší kvality. Je nutné, aby se na prezentaci nového produktu nebo společnosti neobjevily ani ty nejmenší nedokonalosti, které by mohly narušit celkový efekt reklamy.

Pomocí digitálního tisku jsme schopni vyrobit potisky na

  • bannery - billboardy, plachty, poutače, prezentační systémy, reklamní tabule
  • samolepící PVC fólie - samolepky, polepy automobilů, polepy výloh, veletržní expozice
  • fólie pro okenní grafiku - polep automobilů, polepy výloh, prodejen, dopravní prostředky
  • speciální plasty - prezentační systémy, promo stolky, PopUp a Roll-up systémy billboardový papír - billboardy, bigboardy, plakáty

Contact usServices


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ WEST MEDIA

© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2017