Social responsibility

Euronova Group

SOCIAL RESPONSIBILITY

Skupina EURONOVA GROUP pomáhá, kde se dá.

Společnost patřící do mediální skupiny podnikatele Radka Nováka je již známá svým přístupem ke společenské odpovědnosti. Pomáhá tam, kde se věnují dětem a také lidem se sociálním a zdravotním handicapem.

V poslední době se zapojili do různých úklidových akcí Plzně a Karlových Varů, a to se všemi zaměstnanci. Připojili se tak k dalším občanům a pomohli uklidit část měst. Společnosti EURONOVA GROUP není určitě životní prostředí a čistota v našich městech lhostejná.

Během Vánoc dovezli zaměstnanci společnosti dárky pro děti z centra okamžité pomoci a ozdobili s nimi vánoční stromeček. Již nyní společnost připravuje další plány jak dětem pomoci a to jak finančně, tak i kulturním programem.

Nezapomněli ani na naše čtyřnohé kamarády. Do útulku v Karlových Varech přivezli spoustu hraček, konzerv a pamlsků, čímž aspoň trochu zpříjemnili pejskům pobyt v útulku.

Společnost také změnila část vozového parku a obchodní tým jezdí nyní úsporně a ekologicky v elektromobilech. I nadále hledáme další možnosti podpory ekologických projektů.

Zaměstnanci společnosti se také zapojili do celorepublikového projektu Ukliďme Česko, v rámci kterého se podíleli na úklidu veřejného prostranství a koryta řeky Ohře.

Contact usServices


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ WEST MEDIA

© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2018